Wie is wie

Directieteam

Stefaan Gyssels | stefaan.gyssels@vsop.be | 057 34 65 50 | directeur

Kristof Christiaen | kristof.christiaen@vsop.be | 057 34 65 50 | adjunct-directeur

Marc Coene | marc.coene@vsop.be | 057 34 65 59 | technisch adviseur-coördinator

Geert Debergh | geert.debergh@vsop.be | 057 34 65 52 | coördinator Centrum Leren & Werken

Kaderteam

Rudi Gelein | rudi.gelein@vsop.be | 057 34 65 56 | technisch adviseur mechanica-auto, industriële wetenschappen & techniek 1ste graad

Bart Lips | bart.lips@vsop.be | 057 34 65 57 | coördinator hout

Kurt Pauwels | kurt.pauwels@vsop.be | 057 34 65 63 | technisch adviseur elektriciteit & energiebeheer

Hans Pattyn | hans.pattyn@vsop.be | 057 34 65 61 | technisch adviseur land- en tuinbouw

Pedagogisch kader

Sofie Sweertvaegher | sofie.sweertvaegher@vsop.be | 057 34 65 50 | schoolpsychologe en GOK-coördinator

Barbara Bafcop | barbara.bafcop@vsop.be | 057 34 65 50 | graadcoördinator 1ste graad

Luk Durnez | luk.durnez@vsop.be | 057 34 65 50 | graadcoördinator 2de graad

Thomas Verstraete | thomas.verstraete@vsop.be | 057 34 65 50 | graadcoördinator 3de graad tso

Freddy Degrauwe | freddy.degrauwe@vsop.be | 057 34 65 50 | graadcoördinator 3de graad bso

Landbouw en proefveldwerking Schipvaarthoeve

Patrick Vermeulen | patrick.vermeulen@vsop.be | 057 34 65 55 | coördinator landbouw

Veiligheid en preventie

Kurt Pauwels | kurt.pauwels@vsop.be | 057 34 65 63 | intern preventie-adviseur

Jan Lambrecht | jan.lambrecht@vsop.be | 057 34 65 50 | coördinerend preventie-adviseur scholengemeenschap

ICT

Wouter Leeuwerck | wouter.leeuwerck@vsop.be | 057 34 65 50 | coördinator ICT hardware en netwerk

Albert Myny | albert.myny@vsop.be | 057 34 65 50 | coördinator ICT software

Internaat Ten Bunderen

Tilde Barbry | tilde.barbry@vsop.be | 057 34 65 62 | internaatsbeheerder

Pastoraal dragende groep

Josephine Seynaeve | josephine.seynaeve@vsop.be | 057 34 65 50 | coördinator schoolpastoraal

Leerlingenadministratie

Annie Butaye | annie.butaye@vsop.be | 057 34 65 50 | dossierbeheer & attestering

Patrick Goderis | patrick.goderis@vsop.be | 057 34 65 50 | facturatie leerlingen

Personeelsadministratie

Eveline Dochy | eveline.dochy@vsop.be | 057 30 92 07 | centrale administratie

Keuken

Rita Elslander | rita.elslander@vsop.be | 057 34 65 50 | kok